Bilgisayar Bakım ve Onarım

Evrensel Bilgisayar olarak uzman kadromuz ile hem iş hem de kişisel bilgisayarlar için eksiksiz bir tamir servis (Bilgisayar ve Notebook) onarım hizmeti sunuyoruz. Sisteminizi onarmak veya güncellemek için sadece yüksek kaliteli parçalar kullanılmaktadır.

Yazıcı Bakım ve Onarım

Firmamız Şanlıurfa da tüm marka ve modeldeki yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır. Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Güvenlik & Kamera Sistemleri

Güvenlik ve Kamera sistemlerinizin bakım ve onarım hizmetleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, konusunda uzman teknik ekibimiz ile tüm sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz, satış sonrası teknik destek hizmetlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde alabileceğiniz, arızalı olan ürünlerinizin bakım ve onarımlarını yaptırabileceğiniz, Güvenlik Kamera Sistemleri Bakım ve Onarım Hizmetleri Servisimiz Türkiye genelinde size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Network ( AĞ ) & Sunucu Sistemleri

Evrensel Bilgisayar olarak amacımız, Bireysel ve Kurumsal firmaların network alt yapısını oluşturulması için gereken tüm donanım ve yazılım gereksinimlerini gidererek, firmalara profesyonel bir şekilde destek vermektir.Network sistemlerinin temel amacı aynı firma altındaki tüm kullanıcılar arasında bilgi paylaşımını sağlamaktır. Fakat kullanıcılara yetkilendirme verilerek kullanıcıların istenmeyen dosyalara erişimi engellenebilmekte ve internet kayıtları tutularak oluşacak yasal bir durumda istenilen bilgilerin verilmesi gerekmektedir


Sunucu işletim sistemleri bilgi işlem yapısının olmazsa olmazlarındandır.
Etki alanı yönetimi sayesinde binlerce kullanıcıya sahip kurumlarda dahi gurup ilkeleri yönetimi sayesinde, yalın bir bilgi işlem yönetimi mümkün olmaktadır. İşlem gücünüzün kaynağını oluşturan sunucularınız, performanstan güvenliğe kadar uçtan uca Evrensel Bilgisayar güvencesi altında.

Veri Kurtarma

Evrensel Bilgisayar olarak kaybolan verilerinizi kurtarabiliriz. Bozulan diskten verileri nasıl alabilirim ? diye soruyorsanız veri kurtarma hizmetleri için bizden bilgi alın. Bilgisayar ve internet, teknolojinin gelişmesi ile hayatımızın büyük bir parçası haline gelmiştir. Bilgisayarlar kullanıcılarına çeşitli depolama ve saklama alanları sunmaktadır. Bilgisayarlar ve çeşitli depolama alanları sayesinde pek çok veri çok daha küçük alanlarda saklanmaya başlamıştır. Bu depolama alanlarının küçülmesi onların mekanik hassasiyetini arttırmıştır. Bu nedenle veri kayıpları yaşanma olasılığı artmıştır. Evrensel Bilgisayar sahip olduğu teknik alt yapı, tecrübeli ve yetkin kadrosu sayesinde tüm veri kurtarma vakalarında veri kurtarma işlemlerini başarıyla gerçekleştirir.